Mūsu sīkdatņu politika

Mēs, respektējam jūsu privātumu un esam apņēmušies saglabāt jūsu tiesības uz jūsu personas datu likumīgu apstrādi un aizsardzību. Mūsu sīkdatņu politika sniedz Jums skaidru izskaidrojumu par to, kā sīkdatnes un citas sekošanas tehnoloģijas tiek izmantotas mūsu interneta mājaslapā, produktos un pakalpojumos.

KAS IR SĪKDATNE

Sīkdatne ir neliela datne, kas tiek lejupielādēta un saglabāta jūsu ierīcē, kad apmeklējat kādu interneta vietni. Tā satur datus, kas ir specifiski konkrētajam apmeklētājam un interneta vietnei. Sīkdatnes izmanto daudzas interneta vietnes un tās var izmantot vairākiem nolūkiem, piemēram, lai atcerētos jūsu izvēlētās iespējas, lai nodrošinātu tiešsaistes iepirkšanos un lai apkopotu interneta vietnes statistiku.

KĀ MĒS IZMANTOJAM SĪKDATNES

Mēs un izmantojam sīkdatnes, lai analizētu tendences, sekotu lietotāju darbībām mūsu mājaslapā un vāktu demogrāfisko informāciju par mūsu mājaslapas apmeklētājiem kopumā. Sīkdatnes ir informācijas vienības, ko mājaslapa nosūta uz interneta pārlūku. Pārlūks šo informāciju saglabā datnē jūsu ierīcē. Sīkdatnes ļauj apmeklētājiem orientēties mājaslapā un (attiecīgā gadījumā) ļauj mums pielāgot mājaslapu un tās funkcionalitāti apmeklētāja vajadzībām, un uzlabot mājaslapas apmeklētāja pieredzi pārlūkojot tam interesējošo informāciju. Ja sīkdatņu funkcija nav aktivizēta, mēs nevaram nodrošināt mājaslapas pareizu funkcionalitāti tā, kā paredzēts.

Sīkdatnes, kuras mēs izmantojam mūsu interneta vietnē, nesaglabā datus, pēc kuriem varētu tieši identificēt jūs.

Mūsu vietnē gludilm.lv izmantojam divu veidu sīkdatnes:

  • Pastāvīgās sīkdatnes mēs izmantojam, lai uzzinātu, kā lietotāji atnāk uz mūsu interneta vietni, un pētītu, kā viņi to izmanto – tas mums palīdz uzlabot jums sniegto pakalpojumu kvalitāti. Piemēram, mēs izmantojam Google Maps – populāra internetā bāzēta karšu sistēma un Google Analytics – populāru internetā bāzētu veiktspējas analīzes pakalpojumu, ko nodrošina Google. Gan Google Maps, gan Google Analytics izmanto sīkdatnes, lai palīdzētu mums analizēt, kā apmeklētāji izmanto mūsu interneta vietni. Vairāk informācijas par sīkdatņu izmantošanu un to uzglabāšanas ilgumu var atrast Google Konfidencialitātes politikā.
  • Sesijas sīkdatnes. Tās ir pagaidu sīkdatnes, kas ir aktīvas tikai laikā, kad datora lietotājs piekļūst mūsu mājaslapai (vai, precīzāk, kamēr lietotājs pamet interneta vietni un aizver pārlūku). Sesijas sīkdatnes palīdz mūsu interneta vietnei iegaumēt soļus, ko apmeklētājs ir spēris iepriekšējā lappusē, tādējādi novēršot nepieciešamību ievadīt informāciju atkārtoti.

Piekrišana sīkdatņu izmantošanai.

Pirms sākat aplūkot mūsu mājaslapu, mums ir jāsaņem jūsu piekrišana sīkdatņu izmantošanai. Tādēļ mūsu mājaslapā ir uznirstošais logs, kas informē jūs par sīkdatņu izmantošanu, un jums tiek lūgts akceptēt sīkdatņu izmantošanu, noklikšķinot uz “Piekrītu”. Ja nepiekrītat sīkdatņu izmantošanai, bet turpināt izmantot mūsu mājaslapu, tas tiek uzskatīts par jūsu piekrišanu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkdatņu kontrolēšana un dzēšana.

Mēs neizmantojam sīkdatnes ar mērķi vākt personisko informāciju par lietotājiem. Tomēr atsevišķu apstrādāto informāciju var uzskatīt par personas datiem.

Ja vēlaties ierobežot sīkdatnes vai tās bloķēt mūsu interneta vietnē vai jebkurā citā interneta vietnē, to varat izdarīt, izmainot jūsu interneta pārlūka iestatījumus. Piemēram, jums var būt iespēja bloķēt visas sīkdatnes, akceptēt tikai pirmās puses sīkdatnes vai dzēst visas sīkdatnes, izejot no pārlūka. Lai uzzinātu vairāk par šo iespēju, izmantojiet sava pārlūka funkciju “Palīdzība”. Informācijai par to, kā izdzēst sīkdatnes no jūsu mobilās ierīces pārlūka, lūdzu, skatiet ierīces lietotāja rokasgrāmatu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka daži mūsu sniegtie pakalpojumi nedarbosies, ja jūs bloķēsiet vai dzēsīsiet sīkdatnes.

SEKOŠANA

Kā vairums mājaslapu, mēs apkopojam noteiktu informāciju automātiski. Mēs vācam šo informāciju, lai pārskatītu un analizētu klientiem interesējošās tēmas mūsu mājaslapā.

Sekojot interneta lappusēm, kuras mūsu lietotājs apmeklē mūsu mājaslapā, mēs neiesaistāmies personiskās informācijas vākšanā par jūsu darbībām tiešsaistē laika gaitā un trešo personu interneta vietnēs vai tiešsaistes pakalpojumos. Attiecīgi mēs neapstrādājam vai neizpildām jebkura tīmekļa pārlūka signālu “neizsekot” vai citus mehānismus, kas dod patērētājiem iespēju izdarīt izvēli attiecībā uz personu identificējošas informācijas vākšanu par jūsu darbībām tiešsaistē laika gaitā un trešo personu interneta vietnēs. Papildus tam, mēs neesam apzināti pilnvarojuši trešās personas vākt personu identificējošu informāciju par jūsu darbībām tiešsaistē laika gaitā un dažādās interneta vietnēs laikā, kad izmantojat mūsu interneta vietnes.

KĀDAS IZMAIŅAS MĒS ESAM VEIKUŠI NESEN?

Mēs varam jebkurā laikā mainīt šo sīkdatņu un sekošanas politiku un norādīsim šīs sīkdatņu un sekošanas politikas pēdējās aktualizēšanas datumu. Ja notikušas ievērojamas izmaiņas, mēs visas šādas izmaiņas izcelsim un mēģināsim, kad iespējams, tieši brīdināt jūs. Tāpat mēs saglabāsim šīs sīkdatņu un sekošanas politikas iepriekšējās versijas teksta beigās, lai jūs varētu tās izskatīt. Šī ir mūsu globālās sīkdatņu un sekošanas politikas pirmā versija. Mēs to publicējām 2021. gada 7. jūnijā.